Ceas

Galerie

Ultimele subiecte

» Intrebari de logica
Lun Ian 17, 2011 4:47 pm Scris de ion.darii@mail.ru

» kaze
Lun Aug 31, 2009 2:23 pm Scris de kamikaze

» Propunere! by blackster
Vin Iul 10, 2009 5:02 pm Scris de royall

» VA ROG RASPUNDETI !
Mar Iul 07, 2009 5:44 pm Scris de capone999

» Dorinte neindeplinite :))
Vin Iun 12, 2009 11:30 am Scris de Blacky

» Hai la un Fazan!
Mar Iun 09, 2009 4:05 pm Scris de Blacky

» Ghiciti cuvantul !
Dum Iun 07, 2009 11:35 pm Scris de royall

» Leds.Hellgamers.ro!
Vin Iun 05, 2009 8:43 pm Scris de λίя.мάή

» Ce asculti acum?
Lun Iun 01, 2009 9:15 pm Scris de Malysz

Top postatori

Slike (204)

Blacky (154)

Jezz (138)

royall (106)

λίя.мάή (95)

Lineage (11)

»รTגяя« ... ^^ (10)

tiganu (9)

style (6)

Malysz (6)

Chat

ShoutMix chat widget

TM - Link’s

Aici va prezentati (membrii noi precum si cei vechi)

Distribuiţi
    Jezz
    KgB V.I.P
    KgB V.I.P

Number of posts : 138
    Localizare : Valu lui Traian, jud. Constanta
    Registration date : 28/01/2009

Aici va prezentati (membrii noi precum si cei vechi)

Mesaj Scris de Jezz la data de Mier Ian 28, 2009 3:53 pm

Jezz, n00b, joc din iunie 2008, imi place Nissan GTR, Jeremy Clarkson e idolu' meu, ma joc TMNF, imi place pizza si 7up, nu beau, nu fumez, sunt straight, imi place sa il enervez pe Roy si cam atat. Daca imi mai vin idei va anunt!
    Blacky
    KgB V.I.P
    KgB V.I.P

Number of posts : 154
    Localizare : Targoviste,jud. Dambovita

DEspre mine!

Mesaj Scris de Blacky la data de Mier Ian 28, 2009 4:12 pm

Sunt Blacky! si Imi place foarte mult Tmnf! in rest ce sa va mai spun imi place sprite si pizza si in rest totul vine de la sine!P:S Imi place acest clan deoarece este cel mai bun si noi nu jucam pentru puncte ci pur si simplu pt distractie!
    °ºKgBº°=fun!
    royall
    Admin
    Admin

Number of posts : 106
    Localizare : Romania,Arad
    Registration date : 27/01/2009

About Royal and °ºKgBº°

Mesaj Scris de royall la data de Mier Ian 28, 2009 4:42 pm

stf Jezz Very Happy of doamne cum va place voua sa stati pe capul omului Razz anyway sunt Memete Radu sub numele pe tmn de Royal°ºKgBº° asa deci imi place sa ies pe afar cu pretenii sau sa merem la cnv acasa si sa dam o cruce in 4 Very Happy ,place pizza si pepsi,chefurile I love you unde merge bine o tigara si o bere Laughing imi place mult sa joc tmnf I love you .Joc din octombrie 2007 sub acelasi nume Smile .Asa deci pt cn nu stie °ºKgBº° a fost infiintat in 26 noiembrie 2007 de catre iubitel,urmand ca primii membri sa fie troty si eu,dupa o scurta perioada de timp iubitel se lasa de joc si imi lasa clanul pe mainile mele urmand ca eu sa extind echipa cu:wolf,prince zombi,magicman,crisan,air,jezz,mitulina(veteranii echipei) Very Happy .Desi unii membri mari au plecat din echipa like:zoom-care sa lasat de tmn(care pe atunci era cel ma bun membru);,hed-in ciuda faptului ca sa certat cu iubitel;air si jezz- din motive proprii(insa sau reintors "acasa")ceea ce ne pare bn.Eu le multumesc tutror membrilor din echipa°ºKgBº° pentru sustinere si pentru neam ajutat la bine si la rau oricand,aduc deasemenea mii de multumiri veteranilor din °ºKgBº°(prince zombi,magicman,air,jezz,wolf,crisan,mitulina) si le urez bun venit celor mai noi membri din echipa:,tomata,blacky,miniroy,style,catalin,golanu,one,two,,vleddy,AB.09.FRM,conekt(va rog sa ma scuzati daca am uitat pe cnv).Bafta

Semnat:Royal°ºKgBº°
    -clan leader

Ultima editare efectuata de catre royall in Dum Feb 15, 2009 8:10 pm, editata de 2 ori

catalin
    Kgb member
    Kgb member

Number of posts : 1

Sal numele meu este catalin

Mesaj Scris de catalin la data de Mier Ian 28, 2009 9:06 pm

Sal numele meu este catalin.Nu joc de mult timpi in °ºKgBº° dar pot sa zic ca este un grup fuarte bun.
    Eu joc trakmania de vreo 3 ani si este cel mai reusit joc posibil.]
    Eu sunt un baiat de 12 ani, am 1.60 inaltime, am ochii verzi , parul meu este saten .
    Aspekt
    Kgb member
    Kgb member

Number of posts : 3
    Registration date : 29/01/2009

Re: Aici va prezentati (membrii noi precum si cei vechi)

Mesaj Scris de Aspekt la data de Joi Ian 29, 2009 11:35 am

Salut sunt Golanu , mai nou Aspekt .Joc TMNF de prin Iulie si inca nu mam saturat de el . Nu'mi place nimic mai mult decat bautura ,tigarile si fetele . Nu sunt foarte vechi in KGB dar mam acomodat foarte repede .Bafta Wink

Noi sa fiim sanatosi ! lol!

Kartush
    Non Member
    Non Member

Kartush KgB

Mesaj Scris de Kartush la data de Joi Ian 29, 2009 11:42 am

MA numesc Alin,in tmn Kartush KgB.Joc acest joc de prin septembrie si nu m-am saturat de el.Imi plac cluburile,fetele,masinile cu multi caluti sub capota.In rest,cine vrea a ma cunoaste mai bine,id meu de mess:kartush_alin@yahoo.com.Bafta.Va astept!
    tomata
    Kgb member
    Kgb member

Number of posts : 2

tomata°ºKgBº°

Mesaj Scris de tomata la data de Joi Ian 29, 2009 1:10 pm

Salut...ma numesc Andrei am 18 ani alea alea Smile imi place sa ma plimb cu masina, sa ies afara cu prietenii, bautura si femei Laughing ...cam atat k dak ma intind cu vorba, ajung sa scriu romane Laughing
    Joc tmn de vre-un an si cv...e meserias joku si il jok doar pt fun...KgB e cel mai bun clan in care am fost, colegi de echipa f buni ce sa mai zic...KgB rullz Wink Smile
    bafta tuturor lol!
    Lineage
    Kgb member
    Kgb member

Number of posts : 11
    Localizare : Bucuresti
    Registration date : 30/01/2009

sal

Mesaj Scris de Lineage la data de Vin Ian 30, 2009 4:46 pm

Salut si bine v`am gasit.Numele meu esti Stefan iar in joc este Lineage.
    Ce pot sa zic imi place viatza incerc sa o traiesc la maxim,fumez rar beau.
    Ce pot sa zic despre echipa e un colectiv mare,majoritatea membrilor ii cunosc si am o parere buna despre ei sunt de treaba.
    Nu joc tmn de foarte mult timp doar din octombrie si sper sa incep sa joc mai bine cu trecerea timpului.
    Nu prea mai am mare lucru de zis doar bafta si sporirea skilului Very Happy
    vleddy
    Kgb member
    Kgb member

Localizare : Onesti.....jud Bacau

Sall 2 all!

Mesaj Scris de vleddy la data de Sam Ian 31, 2009 3:30 pm

Vlad aici....(vleddy din TMNF si TMN)......am inceput cu TMN din vara trecuta,am jucat in jur de 2 luni,apoi m-am lasat.....din lipsa de ocupatie si plictiseala foarte mare m-am reapucat acum vreo luna.....nu mai gaseam asa multe servere pe TMN si am trecut la TMNF,in fn.....Sunt printre cei mai noi membri ai clanului KgB,inca nu pot spune prea multe despre membrii(nu-i cunosc) oricum...sper sa nu va dezamagesc Laughing
    -despre mine.....hm....imi place la nebunie sa pierd timpu` cu prietenii Laughing ,mai la o tigara,mai la o bere...dc nu la un whist I love youLaughing ;
    -am 17 ani,in jur de 1,87 m inaltime...ce sa mai zic....bft tuturor,ne vedem la TMNF Smile

_________________________________________________________________________________________

【Ѵιэđđӳ】°ºKgBº° (vledy_tepes@yahoo.com - pt mai multe detalii :-j )
    _________________________________________________________________________________________

okiul
    KgB V.I.P
    KgB V.I.P

Registration date : 01/02/2009

Mesaj Scris de okiul la data de Dum Feb 01, 2009 11:53 am

salut! ma numesc Cristi, sunt din oltenita,"OKIUL KGB" In Tmnf joc tmnf de vreo 6 luni si am intrat in KGB de circa 4 luni...despre mine ce sa va spun..probabil sunt cel mai batran dintre voi..,imi place nadeo white..(urasc custom), electronica, binenteles femeiile,condusul si...spaghetele..Very Happy. In rest...ne vedem pe servere:)! bafta!
    λίя.мάή
    Admin
    Admin

Number of posts : 95
    Registration date : 27/01/2009

Mesaj Scris de λίя.мάή la data de Dum Feb 01, 2009 3:30 pm

Hey "batrane" bine ai venit pe forum...
    tiganu

Number of posts : 9
    Localizare : Timisoara
    Registration date : 03/02/2009

Tiganu

Mesaj Scris de tiganu la data de Mar Feb 03, 2009 5:13 pm

sal
    eu is alex aka Tiganu, joc de mai bine de un an am 24 de ani sunt din timisoara si alte alea
    Slike
    Admin
    Admin

Number of posts : 204
    Localizare : Suceava
    Registration date : 08/03/2009

Mesaj Scris de Slike la data de Dum Mar 08, 2009 9:42 pm

Salutare`. . . Ma numesc Gabi`. . am 17 ani`. merg spre 18`. deci devin batran`Smile). Imi place sa pierd timpul cu prietenii . mai o tigara , o bere , un chef , o bauta`, si mai departe se stie. . femei si alte alea. Very Happy

Am inceput cu tmn la inceputul lui 2008` . am jucat vreo 2 - 3 luni tmn apoi a aparut tmnf`. m`am fost lasat de tmnf din lipsa de timp si m`am reapucat acu 2 luni`. Smile) nu prea mai tin minte mare lucru dar cu timpul o sa`mi dau drumul si poate o sa joc mai bine. ;Wink

bafta`. Smile` cheers king

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi Oct 19, 2017 4:29 pm